آسان کانکس
آسان کانکس - سازنده انواع کانکس و ویلای پیش ساخته

09129531015

09129511015

تهران، بزرگراه آیت‌ الله سعیدی، شرق به غرب، جنب پارکینگ ثامن

کانکس دو طبقه

کانکس دو طبقه

کانکس دو طبقه

کانکس دو طبقه یکی دیگر از محصولات تولیدی آسان کانکس است. این کانکس ‌ها با ویلاهای دو طبقه هیچ فرقی ندارد. و تمام امکانات رفاهی مورد نیاز شما برای داشتن یک خانه‌ مدرن را برای شما فراهم می‌سازد. بهترین انتخاب برای کسانی که می خواهند یک ویلای دو طبقه داشته باشند. بدون این که کارهای سخت ساخت و ساز را داشته باشند. 

در بعضی موارد شرکت ها و یا ارگان هایی که تصمیم به استفاده از کانکس در فضای اداری یا سازمانی خود می گیرند. فضای کافی برای تخصیص تعداد اتاق های اداری بیشتر و اختصاص به بخش های مختلف ندارند. بنابراین ناچار می شوند از کانکس دو طبقه برای این کار استفاده کنند. این سازه ها کانکس هایی هستند. که می توان تعدادی اتاق و سرویس آبدارخانه و سرویس بهداشتی در طبقه هم کف و باقی اتاق ها را در طبقه دوم اجرا نمود. و دارای یک راه پله فلزی به همراه تراس است. که می توان برای افزایش زیبایی این نوع کانکس ها سقف آنها را به صورت شیب به طول با ورق های طرح سفال رنگی در نظر گرفت.

کاربرد کانکس دو طبقه

کاربری اداری: این نوع کانکس را می توان جهت دفاتر کارمندان و دفتر مدیر عامل یا اتاق جلسات و همایش ها مورد استفاده قرار داد.
کاربری دفاتر کار پیش ساخته: این نوع کانکس جهت استقرار کارمندان یک شرکت مورد استفاده قرار می گیرد.
کاربری خوابگاه مهندسی: این نوع کانکس جهت استراحتگاه مهندسین مورد استفاده قرار می گیرد.
کاربری خوابگاه کارگری: این نوع کانکس جهت استراحتگاه و اقامت موقت کارگران ساختمانی یا کارگران سر پروژه ساختمانی مورد استفاده قرار می گیرد.
کاربری کمپ استراحتگاهی: این نوع کانکس را می توان در مراکز تفریحی و سیاحتی یا زیارتی جهت اقامت موقت مسافرین مورد استفاده قرار داد.
کاربری فضای مسکونی: کانکس دو طبقه مسکونی یکی از زیباترین کانکس هایی است. که می توان برای یک منزل مسکونی در نظر گرفت. در این نوع کانکس می توان فضای طبقه هم کف را به صورت سالنی جهت نشیمن و آشپزخانه اپن در نظر گرفت. و اتاق های خواب در طبقه دوم اختصاص داده شوند. در این حالت می توان این کانکس را به عنوان یک ویلای دو طبقه شیک برای استراحت در باغ خود در نظر گرفت.

مشخصات فنی

  • در ابعاد و ارتفاع های بسیار بزرگ نیز قابل ساخت است. که بر خلاف کانکس های دیگر هیچ محدودیتی در ابعاد ندارد.
  • نمای بیرونی کانکس دو طبقه بسیار متنوع بوده که به توضیحات تخصصی در مورد آن در قسمت بالا پرداختیم.
  • نمای داخلی از متریال متفاوتی می باشد که بستگی به کاربری کانکس دارد.
  • در این کانکس از نمای pvc طرحدار استفاده می شود. که در دیگر کانکس ها از نمای گچ برگ یا ام دی اف استفاده می گردد.
  • کف ویلا اغلب از ورق های عرشه فولادی با یک لایه فوم بتن به ضخامت 8 سانتی متر می باشد. که پس از زیر سازی می توان از سرامیک یا پارکت جهت کفپوش استفاده کرد.
  • سیستم روشنایی به صورت بسیار تخصصی بوده است که اغلب به صورت توکار با سیم نمره 2.5 اجرا می شود.
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.