آسان کانکس
آسان کانکس - سازنده انواع کانکس و ویلای پیش ساخته

09129531015

09129511015

تهران، بزرگراه آیت‌ الله سعیدی، شرق به غرب، جنب پارکینگ ثامن

نمای بیرونی کانکس

نمای بیرونی کانکس

انواع نمای بیرونی کانکس

انواع نمای بیرونی کانکس، کانکس با نمای سایدینگ، کانکس با نمای چوب ترموود، کانکس با نمای کامپوزیت، کانکس با نمای شیشه ای، کانکس با نمای پانلی (ساندویچ پانل)، کانکس با نمای دکوراتیو، کانکس با نمای چوبی (چوب طبیعی)، کانکس با نمای فایبر سمنت برد، کانکس با نمای فایبرگلاس و… .

گروه صنعتی کانکس آسان برای طراحی و تولید هر کانکس جهت اجرای نمای بیرونی کانکس و نمای داخلی کانکس، از ابزار و مصالح متفاوتی متناسب با نیاز هر مشتری استفاده مینماید. برای ساخت کانکس میتوان از مصالح متفاوتی همچون ساندویچ پانل، سایدینگ، نمای کامپوزیت، نمای چوب ترمووود، نمای دکوراتیو و… استفاده کرد. هر یک از مواد و مصالح در زمینه های کاربری مناسب به خود، عملکرد بهتری را ارائه میدهند. در زیر به برخی از این مصالح و موارد کاربری آنها اشاره میکنیم.

انواع نمای بیرونی کانکس و کاربرد آن

کانکس با نمای بیرونی سایدینگ: نمای سایدینگ برای مواردی چون کانکس ویلایی بسیار کارآمد میباشد. نمای سایدینگ به دو صورت PVC و فلزی الکترواستاتیک مورد استفاده قرار میگیرد.

کانکس نمای بیرونی چوب ترمووود: یکی از انواع کانکس ویلایی را میتوان بنا به درخواست مشتری، با مصالحی به نام ترمووود طراحی و تولید کرد. نمای این نوع کانکس به صورت چوبی میباشد. اما در برابر شرایط هوایی نیز مقاوم است. این نوع نما در برابر بارندگی و حشرات موذی نیز دارای مقاومت مناسبی میباشد.

کانکس با نمای بیرونی کامپوزیت: نمای کامپوزیت عموما در ساخت کانکس دفاتر فروشگاهی و کانکس فروشگاهی استفاده میشود. از دیگر موارد قابل استفاده میتوان کیوسک های شهری و هم چنین بین راهی را نام برد. کامپوزیت از جمله مصالحی است که سبک وزن و مقاوم میباشد.

کانکس با نمای بیرونی شیشه ای: از کانکس نمای شیشه ای میتوان در موارد کاربری زیادی استفاده کرد. به عنوان مثال میتوان در طراحی کانکس روزنامه فروشی، کانکس گل فروشی، کانکس ایستگاه دوچرخه، کانکس خدماتی، کانکس فروشگاهی، کانکس نگهبانی و… نمای شیشه ای را مد نظر قرار داد. در ساخت اینگونه کانکس مقاومت سازه بسیار مورد توجه میباشد تا در اثر حوادث احتمالی، مشکلاتی پیش رو نباشد.

کانکس با نمای پانلی (ساندویچ پانل): ساندویچ پانل از جمله مصالح ساختمانی میباشد که از جمله ویژگی های آن میتوان به مقاومت بالا در برابر شرایط هوایی، خوردگی، صوت و رطوبت و… اشاره کرد. ساندویچ پانل بسیار مستحکم بوده و با این حال سبک وزن نیز میباشد.

کانکس با نمای بیرونی دکوراتیو: نمای دکوراتیو را میتوان برای کانکس اداری و کانکس مدیریتی و موسسات مورد استفاده قرار داد. برای این منظور از ساندویچ پانل پلی یورتان دکوراتیو در ساخت کانکس استفاده میشود.

کانکس با نمای فایبری: برای ساخت کانکس با نمای فایبری از مواد و مصالحی با نام فایبرگلاس استفاده میشود. استفاده از این گونه مصالح سبب افزایش قدرت و توان کانکس میشود.

گروه صنعتی آسان کانکس به طراحی و تولید انواع کانکس و کانتینر در طرح و رنگ و ابعاد متفاوت میپردازد. متقاضیان میتوانند برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص انواع کانکس اعم از کانکس ویلایی، کانکس سفارشی، کانکس پیش ساخته و… به مقالات مربوطه مراجعه کنید. هم چنین برای اطلاع از قیمت کانکس و کانتینر مانند قیمت کانکس ویلایی و خرید کانتینر با مشاوران شرکت در تماس باشید.