آسان کانکس
آسان کانکس - سازنده انواع کانکس و ویلای پیش ساخته

09129531015

09129511015

تهران، بزرگراه آیت‌ الله سعیدی، شرق به غرب، جنب پارکینگ ثامن

مزایای کانکس

مزایای کانکس

مزایای کانکس

مزایای کانکس در شرکت تولیدی آسان کانکس موضوع مطلب ما است. برای بعضی‌ها این سوال عجیبی است اما آنهایی که غیر از کانکس راه دیگری هم پیش رو دارند. باید پاسخ مناسبی به این سوال پیدا کنند. مثلا وقتی شما می‌خواهید ویلای زیبایتان را برپا کنید. می توانید بروید سراغ آجر و خشت و گل و یا این که مسیر دلچسب ویلای پیش ساخته را انتخاب کنید. پس بیاید جواب هایی درست و حسابی به این سوال بدهیم!

مزایای کانکس چیست؟

سرعت ساخت: یک سازه کانکسی بسیار بیشتر از ساختمان سنتی است. امروزه موضوع سرعت و شتاب گرفتن همه جوانب زندگی ما را تحت شعاع قرار داده است. و تولید کانکس هم یکی از این موضوعاتی است که در عرصه خانه سازی همگام با زمانه دارد پیش می‌رود. در این مسئله و سایر موضوعات همه افراد در تلاش هستند تا کارها را در سریعترین زمان ممکن پیش ببرند. و البته بسیار مراقب هستند که از میزان کیفیت کارها کاسته نشود. استفاده از مصالح مرغوب برای حفظ کیفیت در امر این گونه از سازه‎‌های پیش ساخته بسیار موضوع مهمی است. و می‌بایست توچه ویژ‌ه‌ای بدان نمود. در حال حاضری کسانی در بازار حرف اول را می‌زنند. که هر روز با سرعتی قابل قبول و با دانش بالا در زمینه کانکس سازی، خدمات مخاطب پسند ارائه نمایند.

مقاومت در برابر زلزله: باور کنیم یا نکنیم داریم روی خط زلزله زندگی می کنیم. این روزها در بخش ساخت و ساز بخصوص کانکس سازی با توجه به زلزله های اخیری که در شهرهایی از جمله کرمانشاه و… را سپری کردیم. تولیدکنندگان و تمامی کسانی که در این حوزه نقشی بر عهده دارند. در تلاش هستند، برای این کار اقدامات ویژه‌ای را صورت دهند. تا امنیت افراد جامعه به هر نحوی حفظ شود. خوشبختانه در ساخت سازه‌های پیش ساخته مصالحی که در طرح و مدل های گوناگون به کار می‌رود. وزن سبکی دارد، این مسئله از یکی سو باعث مقاوم بودن در برابر وقایع طبیعی همچون سیل و زلزله می‌باشد. و گاهی حتی در مقابل آتش سوزی ها هم از خود استحکام و ایستایی بالایی نشان دهد.

هزینه مناسب تولید: از هزینه‌های سنگین ساختمان‌های آجری خبر دارید؟ هزینه ساخت کانکس نسبت به سازه ‌های قدیمی بسیار پایین‌تر و مناسب ‌تر است. ضمن اینکه دست مشتری در انتخاب مصالح مورد استفاده باز است. و این باعث می شود تا بازه گسترده ‌ای از انتخاب‌ها پیش روی مشتری قرار گیرد.

بازسازی و مرمت آسان: کافی است یک لیوان آب بخورید، بازسازی تمام است! یکی از محاسن کانکس، آن هم در ابعاد مختلف آن است. که زمانی که بخشی از بنای شما بنا به دلایل گوناگون آسیب دیده باشد. بدون اینکه بخش های دیگر را تغییر دهید. آن قسمت مورد نظر را برداشته و قطعات سالم را جایگزین می‌کنید. این کار سبب کاهش هزینه شما در بازسازی سازه پیش ساخته می‌شود. و از سویی از گرفتار شدن شما به عملیات ساخت و سازهای زمان بر و پر هزینه دور می‌سازد.

قابلیت جابجایی: از دیگر مزایای کانکس قابلیت جا به جایی سازه است. چه چیزی بهتر از اینکه اتاق شما هر جا می‌روید با شما بیاید؟ یکی از اصلی ترین مشخصه ‌های کانکس که آن را از سایر بناهای ساخت و ساز متمایز می‌کند. همین موضوع سیار بودن و قابلیت انتقال آن است. مواقعی است که شما در باغ یا مکانی که بنای پیش ساخته در آن نصب است را به فروش رسانید. یا به علتهای دیگر قصد دارید کانکس مذکور را از محل قبلی بردارید. و به محل دیگری ببرید، بهتر است بدانید. این امکان برای شما در هر شرایطی وجود دارد.

امکان فروش به دیگری: با خیال راحت کانکس‌ تان را به دیگری واگذار کنید، مطمئن باشید سود خواهید کرد! از جمله محسنات استفاده از کانکس موقت و یا دائم آن است. که شما می‌توانید، پس از استفاده از سازه پیش ساخته در صورت نیاز آن را به فروش برسانید. بسیاری مواقع هزینه هایی که در ابتدا برای این سرمایه صرف کردید. به میزان قابل توجهی مجدد به شما بازگردانده می‌شود. البته عمر و دوام سازه پیش ساخته بستگی به مصالح با کیفیت استفاده شده در آن و مراقبت های شخص فروشنده کانکس هم دارد.

امنیت بالا: از دیگر مزایای کانکس این است که با کانکس خیالتان راحت است! ایمنی کانکس به جهت این که این سازه زیر نظر مهندسین معمار و عمران توانمند از طراحی گرفته تا اجرا انجام می‌گیرد. می توان با اطمینان گفت که تضمین شده است. از طرفی بخاطر اینکه تمامی اجزا و قطعات این محصول در کارخانه توسط دستگاههای پیشرفته، طبق استانداردهای لازم ایجاد می‌گردد. باعث می‌شود از امنیت بالایی برخوردار باشد.

دوستدار محیط زیست: با استفاده از کانکس هوای محیط زیست را داشته باشیم. در تهران یا هر جای دیگر از ایران که باشید. نگرانی شما برای محیط زیست طبیعی است. در کانکس سازی در مقایسه با ساختمان سازی سنتی این مسئله را می‌توان به عینه دید که مواد زائد کمتری از تولید آن حاصل می‌شود و به نوعی در حفظ و نگهداری محیط زیست هم کمک شایانی می‌نماید.

مقاوم در شرایط بد آب‌ و ‌هوایی: در ایران باید برای هر آب و هوایی آماده بود. گزینه کانکس از یک طرف این مزیت را دارد. که بد شدن آب و هوا و به قول معروف خوردن به گرما و سرما و باران و برف باعث کندی کار شما نمی شود. چرا که قطعات در کارخانه و در محیطی بسته آماده می شود و تنها نصب آن در محل است. از طرف دیگر خود کانکس هم مقاومت بالایی در برابر شرایط آب و هوایی عجیب و غریب دارد و به این راحتی‌ها به مشکل نخواهید خورد.

نصب آسان مثل آب خوردن: نصب کانکس خیلی راحت ‌تر از چیزی است که فکر می کنید. نصب و اتصال سریع کانکس سبب شده، در زمان کمی پس از ساخت مالک صاحب خانه در ابعاد متفاوت باشید. اگر ابعاد سازه پیش ساخته کوچک باشد می‌توان در همان کارخانه آماده شده تحویل گرفت، منتها زمانی که کانکس پیش ساخته از جمله ویلاها و … نیازمند آن که بلافاصله بعد از ساخت برای نصب سریع قطعات آن به یکدیگر، به همراه متخصصین و مجریان طرح به محل انتقال داده شوند. و پس از اتصال، توسط کارفرما مورد استفاده قرار بگیرد.