آسان کانکس
آسان کانکس - سازنده انواع کانکس و ویلای پیش ساخته

09129531015

09129511015

تهران، بزرگراه آیت‌ الله سعیدی، شرق به غرب، جنب پارکینگ ثامن

ساخت ویلا با ال اس اف LSF

ساخت ویلا با ال اس اف LSF

ساخت ویلا با ال اس اف LSF

ساخت ویلا با ال اس اف LSF، در این مقاله قصد داریم شما را با سریع ترین روش ساخت باغ و ویلا آشنا کنیم. اگر خواستی خانه ای بسازی ابتدا درب خانه قدیمی را عوض کن! این مثال بیانگر این است که شما با بسیاری از مشکلاتی که در کار اتفاق می افتد آشنا نیستید. و در ساخت ویلا به دلیل محرومیت هایی که سازنده درگیر آن است، زحمت کار چندین برابر می شود.

یک معمار قدیمی می گوید ساخت یک ویلای 150 متری از ساخت یک خانه سه طبقه 150 متری بیشتر است. شرایط جوی، آب و هوا، محل اسکان نیروها، برق، دسترسی سریع به متریال و ابزار در محل، سرویس رفت و برگشت مهندسین و پیمانکاران، فراهم اوردن امکانات برای پرسنل و کارگران. شرایط سخت کار در مناطق جوی و… تاثیر به سزایی در قیمت تمام شده دارد. ضمن اینکه ساخت یک ویلا به روش سنتی حدودا 2 تا 3 سال زمان می برد.

لازم به ذکر است ساخت ویلا LSF و ساخت و ساز مدرن آسان کانکس حدود 2 الی 3 ماه زمان می برد. و شما پس ازان می توانید از ویلای خود استفاده کنید. در مراحل ساخت و ساز ویلا با ال اس اف از مکان بازدید شده، نقشه طراحی می شود. دستگاه سازه را تولید کرده و در مدت هفت روز اسکلت ویلا اجرا می شود. پس از ان نازک کاری، پوشش و تاسیسات و همچنین فضا سازی در مدت 2 ماه با ساخت و ساز مدرن امکان پذیر است.