آسان کانکس
آسان کانکس - سازنده انواع کانکس و ویلای پیش ساخته

09129531015

09129511015

تهران، بزرگراه آیت‌ الله سعیدی، شرق به غرب، جنب پارکینگ ثامن

دمونتاژ کانکس

دمونتاژ کانکس

دمونتاژ کانکس

دمونتاژ کانکس یا برچیدن کانکس در واقع جدا کردن قطعات تشکیل دهنده یک سازه پیش ساخته از یکدیگر و تبدیل آن به قطعات کوچکتر است. برای مثال، اعضای سقف از دیواره ها و دیواره ها از کف جدا شده تا بتوان آنها را در قطعات کوچکتر حمل نمود.

مهمترین دلیل این کار اتمام یک پروژه و یا تصمیم به ایجاد تغییر در یک فضا است. یا ممکن است به دلیل فرسودگی کانکس قصد برچیدن همیشگی آن را داشته باشیم. دلیل آن هرچه که باشد. احتمالا یک مشکل اصلی وجود دارد. و آن هم این است که نمی توان کانکس را بصورت یک جا جا به جا نمود.

نیازمند دمونتاژ بخش های آن هستیم. این خدمات را تکنسین های آسان کانکس به صاحبان سازه های پیش ساخته در تمام نقاط کشور ارائه می کنند. که در ادامه بیشتر با جزئیات آن آشنا خواهیم شد.

تفاوت دمونتاژ با تخریب و برچیدن کانکس

سوالاتی که در ابتدا مطرح می شود. از سوی درخواست کنندگان آسان کانکس این است:

  • آیا کانکس ما قابلیت دمونتاژ و مونتاژ مجدد را دارد؟
  • آیا پس از برچیدن سازه برای برپایی آن می شود فقط از همان قطعات استفاده کرد؟
  • آیا قابلیت تغییر در پلان داخلی یک کانکس اداری پس از دمونتاژ میسر خواهد بود؟
  • تفاوت برچیدن، تخریب و دمونتاژ کانکس چیست؟

در پاسخ باید گفت که تمامی سازه های پیش ساخته آسان کانکس و حتی سازه های سنتی قابلیت تخریب را دارند. اما سازه های پیش ساخته از این لحاظ دارای مزیت بوده که قابلیت برپایی مجدد را دارد.

برخی از سازه ها که به صورت پیچ و مهره ای از پایه طراحی و تولید شده اند. به راحتی دارای قابلیت دمونتاژ و بارها می توان آنها را مونتاژ نمود. و حتی در پلان آنها تغییراتی اعمال نمود.

اما تعداد این نوع کانکس ها بسیار کم است. و تقریبا بیش از 95 ٪ انواع کانکس دارای استراکچری یک پارچه هستند. که اعضای اسکلت آنها به یکدیگر جوش شده اند.

این سازه ها توسط تکنسین ها از محل های جوش خورده جدا و به قطعات کوچکتری تبدیل شود. و پس از انتقال به محل جدید مجددا به یکدیگر جوش شوند.

هزینه دمونتاژ کانکس

بسته به اینکه کانکس از چه نوعی و با چه ابعادی و همچنین در چه مکانی واقع شده باشد باید برآورد قیمت شود. و اینکه اگر کانکس پیچ و مهره ای با قابلیت دمونتاژ ساده و یا از نوع جوشی که نیازمند برش کاری باشد. هزینه ها و قیمت های آنها متفاوت است.

همچنین برپایی مجدد آنها نیز تحت تاثیر متغیرهای بالا به علاوه اینکه باید برسی شود. که آیا قطعات به دست آمده از دمونتاژ کانکس قبلی تا چه میزان سلامت و دارای قابلیت استفاده مجدد می باشد. چرا که ممکن است برای برپایی مجدد آن نیازمند کمی مصالح اضافی بوده و یا حتی بخواهیم از نظر مساحت آن را گسترش دهیم.

از این رو برآورد هزینه ها و قیمت دمونتاژ کانکس با در نظر گرفتن شرایط کانکسی که شما قصد برچیدن آن را دارید صورت می گیرد.

برچیدن کانکس و کمپ های بزرگ کارگاهی

یکی از بیشترین موارد درخواست دمونتاژ کانکس برای برچیدن کمپ های بزرگ کارگاهی عمرانی است. که بیشتر در مناطق خارج شهر برای پیش برد یک پروژه بنا شده اند. و پس از به اتمام رسانیدن پروژه درخواست برچیدن و گاها برپایی مجدد در یک محل جدید را دارند.

این خدمات نیز از سوی آسان کانکس در تمامی نقاط کشور ارائه می گردد. و در صورت نیاز کارشناس حضوری برای برسی کم و کیف کانکس و تعیین مراحل و همچنین برآورد هزینه های برچیدن کانکس به محل مورد نظر فرستاده می شود.