آسان کانکس
آسان کانکس - سازنده انواع کانکس و ویلای پیش ساخته

09129531015

09129511015

تهران، بزرگراه آیت‌ الله سعیدی، شرق به غرب، جنب پارکینگ ثامن

دلایل استفاده از کانکس

دلایل استفاده از کانکس

دلایل استفاده از کانکس

دلایل استفاده از کانکس را برایتان شرح خواهیم داد. با آسان کانکس همراه باشید. کانکس ها خانه های پیش ساخته و متحرکی هستند که بنابر نیاز مشتری طراحی و تولید می شوند. کانکس اداری و کارگری از جمله مهمترین محصولاتی هستند که به دلیل درخواست های مکرر مشتریان، ساخته می شوند.

  • اولین و مهمترین علت استفاده از کانکس، قیمت بسیار مناسب و مقرون به صرفه بودن آن نسبت به ساخت و ساز سنتی است. که هر کسی با هر بودجه ای می تواند آن را خریداری کند. حتی اگر بودجه محدودی داشته باشید. می توانید از کانکس دست دوم استفاده کنید. که در هزینه نیز صرفه جویی شود.
  • دومین علت مهم در استفاده از کانکس، حمل و نقل آسان و راحت آن است. از آنجا که این سازه ها اغلب به صورت متحرک هستند. به راحتی قابلیت انتقال از یک جا به جای دیگر را دارند.
  • سومین علت استفاده از کانکس، مقاوم بودن آن در برابر زلزله و ضربه و صدمات شدید است. از آنجا که در طراحی و ساخت کانکس از سازه و مصالح سبک استفاده می شود. با موج زمین لرزه این قابلیت باعث می شود. تا از تخریب سازه جلوگیری شود.
  • از آنجا که در ساخت کانکس ها از عایق های صوتی و برودتی مناسب استفاده می شود. برای هر مکان و لوکیشنی مناسب بوده، و قابلیت سازگاری با تمام اقلیم ها و شرایط آب و هوایی را دارند.
  • تنوع در طرح ها و رنگ ها باعث شده است تا از کانکس ها در مشاغل مختلف مانند کانکس فروشگاهی، کانکس پلیس و … مورد استفاده قرار گیرند.
  • تنوع در ابعاد و متراژ کانکس باعث شده تا مشتریان این سازه ها را مطابق سلیقه خود دریافت کنند.