آسان کانکس
آسان کانکس - سازنده انواع کانکس و ویلای پیش ساخته

09129531015

09129511015

تهران، بزرگراه آیت‌ الله سعیدی، شرق به غرب، جنب پارکینگ ثامن

خرید کانکس دست دوم

خرید کانکس دست دوم

خرید کانکس دست دوم

مطلب امروز آسان کانکس در خصوص خرید کانکس دست دوم و مواردی که باید در خرید این کانکس به آن توجه داشته باشید، می پردازیم. همراه ما باشید. در خرید کانکس دست دوم به چه نکاتی باید توجه داشت؟

مهمترین اصل در خرید کانکس دست دوم این است. که حتما باید با صاحب اصلی کانکس ها طرف شویم. مثلا شما برای خرید کانکس به پروژه ای که به اتمام رسیده مراجعه می کنید. و با  شخصی که ظاهرا صاحب آنها است به توافق می رسید. و بعد از انتقال پول برای بردن کانکس ها مراجعه می کنید. ولی این بار شخص مورد نظر را پیدا نمی کنید. و متوجه می شوید که آن شخص اجازه فروش کانکس ها را نداشته پس بهتر است. برای اطمینان از خرید کانکس دست دوم مورد نیاز خود را از تولید کنندگان کانکس تهیه فرمایید..

نکات مهم

  • شاسی کانکس که حتما سالم باشد و پوسیدگی نداشته باشد.
  • تخته کف کانکس اگر در محیط نامناسبی استفاده شده باشد. قطعا دچار پوسیدگی شده و نیاز به تعویض تخته و بازسازی دارد.
  • ورق های بدنه کانکس حتما باید از نوع ضخیم آن باشد پس حتما به آن دقت کنید.
  •   سیم کشی و برق کانکس اگر تعویض نشود بسیار خطرناک است. و یکی از علت های اصلی آتش سوزی در کانکس ها بخاطر عدم توجه به سیستم برق کشی کانکس است.
  • برای خرید کانکس دست دوم حتما باید به ورق های سقف کانکس توجه کرد زیرا آب بندی کانکس در کانکس های دست دوم حتما باید به دقت انجام شود.
  • درب و پنجره کانکس چون قابل تعویض است حتما بعد از خرید آن را تعویض کنید.
  • هنگام خرید بهتر است اگه نیاز به بازسازی دارد کار بازسازی کانکس را به همان تولید کننده ای که ان را به فروش میرساند محول کنید. 〈زیرا اگر خودتان به این فکر هستید که کانکس را بازسازی کنید باید هزینه بیشتری را خرج آن کار کنید.〉
  • کاربری کانکس و میزان استفاده از آن نیز بسیار مهم است. مثلا بین کانکسی 5 سال در محیط کارگاهی برای استراحت کارگران از آن استفاده شده با کانکس دست دومی که فقط یکسال و در باغ استفاده شده تفاوت بسیاری هم در قیمت و هم در سلامت کانکس وجود دارد. شرکت تولید کننده کانکس نیز بسیار مهم است که حتما موقع خرید به آن نیز توجه داشته باشید.
  • نکته آخر که در خرید کانکس دست دوم باید به آن دقت کرد این است. که اگر این کانکس را برای استفاده شخصی می خواهید حتما داخل آن را مورد بازسازی قرار دهید. زیرا مشخص نیست در چه محیطی و توسط چه کسانی استفاده شده است. قالبا این کانکس ها  را برای محیط کارگاهی خریداری می کنند. و در آنجا مجددا مورد استفاده قرار می گیرد.
  • مثلا کانکس 6 متری دست دوم پرفروش ترین نوع کانکس است. ولی اگر تا امروز به فکر خرید کانکس دست دوم برای دفتر کار یا استفاده مسکونی از آن بودید باید در خرید خود بسیار دقت کنید. چون اکثر مردم فکر می کنند کانکس دست دوم قیمت مناسب تری دارد. خرید آن اقتصادی تر است. ولی بعد از خرید و بازسازی کانکس متوجه می شوند. که کار اشتباهی انجام دادند. و اگر کانکس نو خریداری می کردند به صرفه تر بوده است.