آسان کانکس
آسان کانکس - سازنده انواع کانکس و ویلای پیش ساخته

09129531015

09129511015

تهران، بزرگراه آیت‌ الله سعیدی، شرق به غرب، جنب پارکینگ ثامن

تهویه کانکس

تهویه کانکس

تهویه کانکس

تهویه کانکس، برای اینکه هوای کانکس، هوای مطبوعی باشد راه های زیادی وجود دارد. برای این امر در ساخت کانکس از تهویه استفاده می شود. اولین راه وجود پنجره در داخل کانکس باشد. یعنی تعداد پنجره های تعبیه شده در کانکس به تعداد کافی باشد. هم چنین ابعاد این پنجره ها باید متناسب با اندازه و ابعاد کانکس باشد. پنجره ها در تهویه هوا نقش مهمی دارند. پس در آسان کانکس باید به اصول معماری و مدل پنجره ها توجه لازم را داشت.

راه دوم برای تهویه هوا در سازه استفاده از هواکش می باشد. که تعداد و نوع هواکش به کار رفته در کانکس باید با ابعاد کانکس هماهنگ باشد. تا بتوان در داخل کانکس به هوای مطبوعی دست یافت. البته باید به این نکته نیز توجه داشت که محل قرار گیری کانکس کجا می باشد. زیرا در صورتی که محل قرار گیری کانکس دارای هوای مطلوبی نباشد. از پنجره نمی توان برای تهویه هوا استفاده نمود. در این صورت باید از سیستم های تهویه هوا که دارای تصفیه کننده هستند در کانکس استفاده نمود.

استفاده از تهویه هوا در انواع کانکس مانند کانکس اداری، کانکس کارگاهی، کانکس سرویس بهداشتی، کانکس نگهبانی، کانکس ویلایی، کانکس مسکونی، کانکس پانلی، کانکس بازیافت و انواع کانکس دیگر استفاده نمود.

جدیدا سیستم های بسیار هوشمند و جالبی وارد بازار تسویه هوا شده اند. که از نظر قیمتی نیز مناسب می باشند. حال برای اینکه دمای هوا در کانکس معتدل باشد. حتی می توان از سیستم های گرمایشی و سرمایشی در داخل کانکس برای تهویه کانکس استفاده نمود. این سیستم ها که می تواند کولر و بخاری باشد. که می توانند هوای کانکس را در تابستان و زمستان برای استفاده به تعادل برسانند.