آسان کانکس
آسان کانکس - سازنده انواع کانکس و ویلای پیش ساخته

09129531015

09129511015

تهران، بزرگراه آیت‌ الله سعیدی، شرق به غرب، جنب پارکینگ ثامن

تعویض کانکس

تعویض کانکس

تعویض کانکس

در برخی از موارد بنا به علت های مختلف، مصرف کننده کانکس نیاز به ایجاد تغییر در کانکس خود دارد. که این تغییرات ممکن است تعمیرات به دلیل تغییر ابعاد کانکس و یا فرسودگی کانکس و یا تغییر کاربری کانکس باشد. که انجام هرکدام از این عملیات ها نیازمند صرف زمان و هزینه زیادی است. اما با خدمات تعویض کانکس به راحتی می توان سازه های کارکرده و فرسوده را با صرف هزینه مختصر کانکس نمود.

تعویض کانکس نو با کار کرده

مواردی که برای انجام تعویض کانکس مراجعه می شود. تعویض کانکس نو با کانکس دست دوم است. در این حالت کانکس قبلی یا با سقوط مصالح از ارتفاع بر اثر برخورد ماشین آلات ساختمانی، یا حتی بر اثر فرسودگی دچار آسیب هایی شده است. که برآورد نو سازی آن مقرون به صرفه نیست. و صاحب آن برای تعویض کانکس دست دوم با نو اقدام کرده است. در این شرایط با پرداخت مابه التفاوت میان دو کانکس، کانکس نو جایگزین کانکس دست دوم یا فرسوده می شود.

تعویض کانکس با کانتینر

در برخی مواقع موجود دارد که در هنگام برپایی کارگاه یا احداث کارخانه برای انبار تجهیزات یا مواد اولیه، به دلیل مقاومت زیاد بدنه و استراکچر کانتینر از آن استفاده شود. اما با اتمام عملیات و راه اندازی مجموعه نیاز به فضایی برای انجام امور اداری داشته باشیم. که کانتینر برای این منظور مناسب نباشد.

از این رو اقدام به تعویض کانکس یا کانتینر نموده و با برآورد هزینه و با توجه به این که چه نوع کانکسی را جایگزین آن خواهیم کرد. ممکن است مبلغی را علاوه بر دریافت کانکس به ما بپردازند. و یا بر عکس ممکن است قیمت کانکس مورد در خواست ما بیشتر از کانتینر شود. که در این حالت ما باید هزینه ای جداگانه برای تهیه آن بپردازیم. که این ارزش گذاری ها همه توسط کارشناسان فنی ما انجام می گیرد. به گونه ای که مورد قبول هر دو طرف معامله باشد.

تعویض و نو سازی

این مورد بیشتر مورد توجه ارگان ها، گروه صنعتی ساختمانی و شهرداری ها است. که برای زیبا سازی شهر اقدام به صدور دستور تعویض کانکس فرسوده برای تمامی کانکس مطبوعاتی، کانکس گل فروشی و کانکس بلیط فروشی می کنند. این کار علاوه بر زیبا سازی شهر، باعث بهره بری بیشتر بهره بردار از کانکس می شود. چرا که قطعا کانکس های جدید دارای قابلیت های بیشتر و جذاب تر برای جذب مشتری و امنیت بالا تری نسبت نوع های قدیمی می باشند.

مراحل تعویض

در ابتدا صاحب کانکس دست دوم، درخواست خود را به کارشناسان ما اعلام می نمایند. تا ضمن بازدید و ارزش گذاری مرحله اول را طی کنند. سپس خریدار با استفاده از وب سایت یا مراجعه حضوری به محل کارخانه آسان کانکس سازه ای که بهترین و مناسب ترین گزینه برای کاربری مد نظرش است، را انتخاب می نماید. پس از اعلام قیمت مابه التفاوت ها محاسبه و مراحل مالی انجام می شود.

سپس برای جا به جایی دو کانکس و تعویض آنها با یکدیگر اقدامات لازم صورت می گیرد. تمامی مراحلی که در بالا آورده شد ممکن است در کمتر از چند ساعت انجام شود. و نیازی به مراحل یا فرآیند های پیچیده ای نیست. برای کسانی که سازه آنها در شهرستان و استان های دیگر واقع شده اند. و امکان کارشناسی حضوری نیز وجود ندارد. به راحتی با تهیه چند تصویر یا عکس گویا می توان مراحل کارشناسی را انجام داد.