آسان کانکس
آسان کانکس - سازنده انواع کانکس و ویلای پیش ساخته

09129531015

09129511015

تهران، بزرگراه آیت‌ الله سعیدی، شرق به غرب، جنب پارکینگ ثامن

امکانات و نمای داخلی کانکس

امکانات و نمای داخلی کانکس

امکانات داخلی کانکس

امکانات و نمای داخلی کانکس در گروه صنعتی آسان کانکس موضوع مطلب ما است. هر کانکس می تواند بر اساس نیاز شما امکانات متنوعی را در داخل خود داشته باشد. حتی شما می توانید در خصوص داشتن بالکن هم در کانکس تان تصمیم بگیرید. امکانات پیش بینی شده آسایش شما را تضمین خواهد کرد. شاسی کانکس باید برای مصارف مختلف پیش بینی شود.

برای نوعی از کانکس احتمال دارد نیاز به شاسی قوی تری داشته باشیم. جنس دیواره کانکس نیز بایستی بر اساس شرایط آب و هوایی انتخاب شود. عایق بودن یک شرط اساسی برای هر نوع آب و هوای سرد و گرم است. استفاده از درب و پنجره UPVC دوجداره و با یراق آلات درجه یک خارجی به همراه شیشه 4 میلیمتری رفلکس رنگی و یا درب آلومینیومی استاندارد در ابعاد 80*196 سانتی متر با پروفیل‌ سنگین مقاوم رنگ شده از نوع رنگ کوره‌ای است.

نمای داخلی کانکس

در طراحی و  امکانات و نمای داخلی کانکس نوع کاربری آن در نظر گرفته می شود. به عنوان نمای داخلی برای یک کانکس مسکونی با یک کانکس اداری متفاوت است. تجهیزات و امکانات داخلی نصب شده برای هر کانکس متفاوت از کانکس دیگر است. ما در طراحی نمای داخلی کانکس با استفاده از بهترین متریال موجود سلیقه مشتری را پیاده می کنیم.

در طراحی امکانات و نمای داخلی کانکس کارگری ساده ما عمدتا مساله پارتیشن بندی نداریم و کانکس به صورت یک سالن است. بنابراین در طراحی انتخاب های ما تنها محدود به دیوار پوش و تنوع استفاده آن است. البته پنجره ها و درها نیز جزو نمای داخلی محسوب می شود. ولی به صورت کلی طراحی نمای داخلی کانکس بیشتر در کانکس های با متراژ بالا برای مسکونی و اداری و ویلایی به چشم می آید.

داخل کانکس ویلایی

اگر بخواهیم امکانات و نمای داخلی کانکس را در کاربری های مختلف مورد برسی قرار دهیم. نمای داخل کانکس ویلایی جز مهمترین آنها است. زیرا محلی برای اسکان اعضای خانواده و به نوعی سکونت گاه محسوب می شود. که باید دارای امکانات رفاهی برای اعضای خانواده باشد. داخل کانکس ویلایی دارای امکاناتی نظیر سرویس بهداشتی و حمام، فضای آشپزخانه مجهز به کابینت و متعلقات آن، اتاق خواب یا استراحت به همراه یک سالن نشیمن بصورت حداقلی باید باشد. و در مساحت های بزرگ ممکن است. چند سرویس بهداشتی بصورت ایرانی و فرنگی، فضای میز بیلیارد، اتاق فیلم و اتاق خواب های بیشتری تعبیه شده باشد.

داخل کانکس فروشگاهی

در این کاربری شرایط کمی متفاوت تر بوده و به جای امکانات رفاهی، داخل کانکس فروشگاهی باید دارای قفسه ها و طبقاتی باشد. که بتوان از آن برای قرار دادن اجناس و کالا ها استفاده کرد. البته داخل کانکس فروشگاهی بسته به نوع خدمات ممکن است. دارای شرایط و بخش های فرعی مانند انبار، مطبخ و یا سردخانه در نوع های فست فود باشد. همچنین توجه به محل بازشو یا درواقع تعبیه محل تحویل جنس به مشتریان داخل کانکس فروشگاهی بطوری که با مابقی فضای داخلی هماهنگ باشد. نیز جز نکات قابل توجه در این کاربری است.

داخل کانکس اداری

کانکس اداری به دلیل وسعت و کاربرد خود دارای فضای داخلی مانند دفتر کاراست. و با توجه به وسعت ممکن است اتاق ها یا پارتیشن های تفکیک کننده فضای داخلی متعددی داشته باشد. توجه به میزان روشنایی و نور کافی برای انجام فعالیت های کارمندان داخل کانکس اداری یکی از اصلی ترین موارد مورد توجه در این کانکس است.

کانکس نگهبانی

این سازه که برای نگهبانی مجموعه ها و شرکت ها به کار می رود. دارای دو حالت سرویس دار و کیوسک است. نمای داخلی کانکس نگهبانی کوچک فقط یک کانتر برای قرار گیری سیستم مانتیتورینگ و دفتر ثبت ورود و خروج بوده و دیواره های آن نیز دارای پنجره های بزرگی است. اما داخل کانکس نگهبانی بزرگ معمولا یک اتاق استراحت و سرویس بهداشتی به همراه حمام نیز تعبیه می گردد. تا نفر به صورت شبانه روزی بتواند داخل کانکس قرار گیرد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.