آسان کانکس
آسان کانکس - سازنده انواع کانکس و ویلای پیش ساخته

09129531015

09129511015

تهران، بزرگراه آیت‌ الله سعیدی، شرق به غرب، جنب پارکینگ ثامن

افزایش سرعت ویلاسازی با LSF

افزایش سرعت ویلاسازی با LSF

افزایش سرعت ویلاسازی با LSF

افزایش سرعت ویلاسازی با LSF، زمانی که از انواع مختلف یک پدیده سخن به میان می آید. در حقیقت در خصوص صورت های گوناگون تقسیم بندی آن صحبت می کنیم. به عنوان مثال در تقسیم بندی اتومبیل ها، فیزیک و بدنه یک خودرو مورد بررسی قرار گرفته و به دسته های سدان، کوپه، هاچ بک، پیک آپ یا تراک، ون، کروزر، لیموزین و … تقسیم می شوند.

افزایش سرعت ویلاسازی با LSF

این در حالی است که اگر این محصولات را با توجه به نوع سوخت، توان موتور، کمپانی یا کشور سازنده، کاربری، میزان محبوبیت و متغیرهای دیگری تقسیم بندی کنیم. ممکن است برخی از این محصولات با یکدیگر هم گروه شده و در چالش بعدی در خانواده های متفاوتی قرار گیرند.

با توجه به این مثال انواع خانه پیش ساخته نیز با بررسی عوامل مختلف در زیر گروه های متنوعی تعریف می شوند. شاید بتوان جنس ساختمان پیش ساخته را اولین عامل دسته بندی این محصولات دانست. با صرف نظر از استثنائات، اغلب ویلاهای پیش ساخته در یکی از انواع چوبی، بتنی، LSF  و PVC یافت می شوند. در نوع چوبی که سنتی ترین مدل ساخت نه تنها برای انواع خانه پیش ساخته، بلکه مأمنی برای زندگی انسان است.

افزایش سرعت ویلاسازی با LSF

دیوارها به صورت نر و مادگی در کارخانه تولید شده و پس از نصب اولین رج آن در ساختار پی خانه، سایر لایه ها روی آن قرار می گیرند. ساختمان پیش ساخته بتنی نیز بنایی با اسکلتی فلزی است. که پس از نصب قالب های توخالی به کمک بتن ریزی سخت و مقاوم می شود.

در نوع بعدی یا LSF نیز اساس کار استفاده از ورق هایی فولادین با روکشی گالوانیزه می باشد. وزن سبک، مقاومت بالا، شکل پذیری و مونتاژ آسان این مدل نیز سبب شده است. تاعلاوه بر محبوبیت بالای LSF که پس از اسکلت بندی به کمک مواد گوناگون پر می شود. این محصول در حال حاضر بخش عمده ای از بازار ابنیه پیش ساخته را در دست بگیرد.

افزایش سرعت ویلاسازی با LSF

PVC نیز نوع دیگری از مصنوعات صنعتی است. که به واسطه وزن کم خود در ساختار خانه های سبک و قابل حمل مورد استفاده قرار می گیرد. در خصوص انواع خانه پیش ساخته از لحاظ کاربری نیز می توان به ساختمان پیش ساخته مسکونی یا ویلایی آسان کانکس، خوابگاهی، سرایداری یا نگهبانی، اداری، نمازخانه و … اشاره نمود.