آسان کانکس
آسان کانکس - سازنده انواع کانکس و ویلای پیش ساخته

09129531015

09129511015

تهران، بزرگراه آیت‌ الله سعیدی، شرق به غرب، جنب پارکینگ ثامن

افزايش طول عمر کانکس

افزايش طول عمر کانکس

افزايش طول عمر کانکس

افزايش طول عمر کانکس به چه عواملی بستگی دارد. و چگونه طول عمر کانکس را افزايش دهيم. با توجه به افزايش هزينه های ساخت و نگهداری کانکس در اوضاع تورمی و يا حتی غير تورمی، سوال بيشتر شرکت های بزرگ اين بوده که طول عمر کانکس چقدر می باشد. و چگونه می توان آن را افزايش داد. در اين مقاله می خواهيم موضوع عمر کانکس و عوامل وابسته به آن را شرح دهيم. ما اين نگرانی را درک می کنيم. و به مشتريان می گوييم که اهداف زير را در طول عمر در نظر بگيرند. و البته بايد گفت که در هر نوع کانکس اين موضوع متفاوت است. با آسان کانکس همراه باشید.

افزایش طول عمر کانکس و طراحی آن

پيشنهاد ما این است که از مواد و مصالح مرغوب استفاده شود. تا طول عمر مناسبي را به شما بدهد. معمولا با توجه به شرايط آب و هوايی، نوع استفاده، ميزان نازک کاری و تزئينات داخلي بين 20 الي 30 سال عمر مفيد خواهد داشت. البته لازم به ذکر است. که رسيدگي های 5 ساله و استفاده از خدمات تعمير و نگهداري کانکس می توانيد اين طول عمر مفيد را تا 50 سال افزايش دهيد.

نکته بعدي اين است که اين کانکس ويلايی قابليت حمل داشته و يا بر جا ساخته و ثابت باشد. که در افزايش يا کاهش طول عمر موثر است. بعضی اوقات شرايط آب و هوايی خيلی تاثير گذار است. و در اين موارد بايد حتما در زمان ساخت شرايط آب و هوايي محل استند کانکس را به سازنده کانکس توضيح دهيد. تا بتواند با استفاده از عايق بندی درست و استفاده از مصالح مناسب آن مکان بيشترين طول عمر را با در نظر گرفتن راندمان به شما هديه کند.

البته با توجه به تفاوت فاهش اختلاف قيمت با خانه های سنتی و مساوی بودن طول عمر مفيد کانکس مسکونی و ويلايي با خانه هاي سنتی باز هم مي توان گفت که کانکس ويلايی بسيار به صرفه تر از لحاظ اقتصادی بوده و طول عمر مناسبی دارد.

افزایش طول عمر کانکس و عوامل مربوط به تاسیسات

  • نوع و شرايط محيطی مورد استفاده که هر چقدر تغييرات آب و هوايي و شرايط محيطي متفاوت باشد در نتيجه طول عمر کانکس کاهش مي يابد.
  • نوع کاربري کانکس که به صورت کانکس ويلايی يا مسکونی باشد. به طبع عمر بيشتر و در کانکس کارگاهی که استفاده سخت تری صورت می گيرد. و ميزان جا به جایی بيشتر است. طول عمر کاهش مي يابد.
  • طراحی کانکس نيز بر طول عمر بسيار موثر است. هرچه طراحی کانکس مهندسی تر و المان های طراحی، پخش وزن، نوع مصالح استفاده شده بسته به کاربری کانکس و شرايط محيطي دقيق تر انتخاب شود. در نتيجه طول عمر کانکس افزايش می يابد.
  • نوع مصالح مورد استفاده در ساخت که شامل، اسکلت کانکس، شاسی کانکس که با استفاده از تير آهن های متفاوت ساخته شده است. وزن کانکس که معملولا کانکس های سبک عمر 15 الي 30 درصدی کمتری دارند. ورق های بنده که بسته به نوع رنگ مورد استفاده و ضخامت تاثير 10 درصدی در طول عمر دارد. نوع جوش کاری که بايد با الکترود باشد. و پرچ کمتری استفاده شود. عايق بندی مناسب که باعث افزايش طول عمر مي شود. استفاده از تاسيسات برق کانکس که بسيار متفاوت است و کف پوش کانکس.
  • نوع بارگيری کانکس بايد بسيار دقيق و با افراد حرفه ای انجام شود. و قلاب هاي بارگيری وزن مناسب را تحمل کند.